23 липня в МОН книговидавці та експерти разом із заступником міністра освіти і науки Павлом Полянським обговорили роботу електронного порталу, що надасть змогу вчителям самостійно обирати підручники для навчання.

Йшлося про те, в який спосіб забезпечити максимально високу якість підручників і прозорий процес їх вибору, де ключова роль належатиме педагогові. Відповідно, одним із головних принципів електронного порталу є максимально спрощена процедура замовлення підручника. Насамперед усі відвідувачі порталу зможуть переглядати електронні версії підручників безпосередньо на сайті. Книжку можна буде завантажити. Це дасть змогу вчителям ознайомитися зі змістом усіх підручників, розміщених на порталі, та обрати один із них для наступного навчального року. Опісля кожна школа повинна буде зареєструватися на порталі та замовити підручники, які обрали її вчителі, в необхідній кількості. Разом із замовленням школа автоматично отримує доступ до електронних версій обраних підручників.

До 15 серпня мають бути підготовлені інструкції для користування порталом. А перевірити його роботу в тестовому режимі педагоги зможуть вже наприкінці серпня. Окрім того, разом із МОН робоча група продовжує роботу над проектом положення про відбір підручників (4-х і 7-х класів) для порталу та над технічними вимогами до процедури веб-замовлення.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу