На початку липня студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на чолі з проректором із наукової роботи та міжнародного співробітництва Б. Буяком відвідали Польщу.

40 студентів отримали змогу навчатися на бакалавраті та в магістратурі Вищої Лінгвістичної Школи м. Ченстохов за програмою «Подвійний диплом» у рамках міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами, яку спільно організували ТНПУ імені Володимира Гнатюка, Вища лінгвістична школа та Українсько-польський центр академічних обмінів у рамках Європейського тижня «European Week 2014». 

Здобуваючи базову освіту в ТНПУ, студенти мають можливість паралельно навчатися у Вищій лінгвістичній школі Ченстохова. Впродовж тижня студенти проходили інтенсивний курс навчання польською, англійською та українською мовами, заняття проводилися у формі інтерактивних тренінгів (коучинг кар’єри, суспільні компетенції тощо). Акцент в роботі робився на інноваційних формах, що мають сформувати конкурентоспроможного спеціаліста. Студенти зустрілися з керівництвом Вищої Лінгвістичної Школи, ознайомилися з європейськими освітніми фондами та програмами, побачили визначні місцеві пам’ятки.

У січні 2014 року група студентів за спеціальністю «Англійська філологія» відвідала зимову школу та повернулася із європейськими студентськими квитками та першими враженнями від магістерської програми ВЛШ. Польські колеги відзначають високий рівень знань, прагнення до науки і активність під час занять тернопільських студентів.

Наступний набір із студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка в рамках Програми відбудеться у вересні-жовтні 2014 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу