У Нідерландах стартували ІІ Європейські студентські ігри - з футзалуУ Роттердамі (Королівство Нідерландів) стартували ІІ Європейські студентські ігри. Змагання триватимуть до 9 серпня. За цей час юнаки і дівчата розіграють нагороди у десяти видах спорту (настільний теніс, гандбол, футзал, теніс, регбі-7, веслування академічне, баскетбол, волейбол, футбол, бадмінтон). Українські студенти змагатимуться з футзалу, бадмінтону та волейболу.

Першими розпочали похід по медалі студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, які виступають на турнірі з футзалу. Їхні суперники – студенти з Туреччини та Німеччини, які грають у групі «С». Усього вісім груп (по три команди у кожній).

У стартовому поєдинку українці здобули переконливу перемогу над турками з рахунком 6:2.

25 липня наша команда гратиме з командою Мюнстерського університету (Німеччина). Переможці груп виходять до наступного раунду футзального турніру. Чемпіон студентських Євроігор визначиться 29 липня.

Жіночий волейбольний турнір триватиме з 2 до 8 серпня. Нашу країну представлятимуть студентки Тернопільського Національного економічного університету.

Змагання з бадмінтону відбудуться з 3 до 8 серпня, де виступатимуть студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Вболіваймо разом за наших студентів!

За матеріалами: Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *