Діти збирали кошти на підтримку сил АТО - PM44image009Вони дали благодійний концерт на центральній площі Василькова, що на Київщині, а також влаштували виставку власних картин. Зібрані пожертви підуть на закупівлю захисного спорядження та спеціального обладнання для підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

 Жителів Василькова своєю майстерністю радували вихованці Народного хореографічного колективу «Веселка» під керівництвом педагогів Євгенії Монарх та Юлії Кучеренко, а також учасники місцевих аматорських вокальних колективів і солісти-вокалісти.

  Також вихованці «Веселки» передали бійцям, які перебувають у зоні АТО, власні картини, намальовані в рамках акції «Лист солдатові». Небайдужі васильківці мали змогу долучитися до збору коштів, кинувши посильну суму в скриньки, встановлені на центральній площі міста.

Учні Васильківської школи мистецтв влаштували виставку власних робіт.

Намальованій Золотій Рибці діти загадали бажання, щоб захисники України поверталися додому живими та здоровими.

 А для найменших мешканців міста організатори свята влаштували веселі розваги та конкурс дитячого малюнка.

Васильківський міський голова Сергій Сабов і його заступник Вікторія Дядюсь наголосили, що на зібрані кошти буде закуплено захисне спорядження та спеціальні прилади.

 Придбане спорядження передадуть бійцям-землякам, які боронять цілісність України на сході держави.

Діти збирали кошти на підтримку сил АТО - PM900image006Діти збирали кошти на підтримку сил АТО - PM154image005Діти збирали кошти на підтримку сил АТО - PM442image004Діти збирали кошти на підтримку сил АТО - PM252image002

За матеріалами  mvs.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *