Майбутніх офіцерів випробовують спортом, психологією та загальними знаннями - 650cccee1c17a9817ece004816b87cd04930a42fПеребіг вступної кампанії у Військовій академії (м. Одеса) свідчить про високу зацікавленість сучасної молоді в здобутті військової освіти та побудові офіцерської кар’єри. Конкурс серед абітурієнтів становить по кілька осіб на місце.

У навчальному закладі було створено пакет друкованих і мультимедійних матеріалів про Військову академію в Одесі, що поширювався через систему військових комісаріатів, військових ліцеїв, школи регіону, інтернет-сайти та соціальні мережі.

Упродовж вступної кампанії кандидати на навчання пройдуть фахові випробування та психологічне тестування, продемонструють рівень фізичної підготовки.

За результатами вступних випробувань, з огляду на результати зовнішнього незалежного оцінювання та середнього балу атестату про повну загальну середню освіту, а також стан здоров’я абітурієнтів, приймальною комісією буде прийнято рішення щодо відбору та зарахування найкращих кандидатів на перший курс навчання.

В Академії сухопутних військ, а також її структурному підрозділі — Військовому коледжі сержантського складу, теж триває вступна кампанія.

— Кількість охочих вступити до нашого навчального закладу є досить великою. Географія абітурієнтів охоплює майже всі регіони України, — зазначив начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Він повідомив, що бажання стати курсантами виявили й військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції в південно-східних областях держави.

Після зарахування до вишу з юнаками впродовж місяця на польовій базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії буде проведено первинну військово-професійну підготовку.

Варто зауважити, що головним мотивом вступу до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного юнаки назвали бажання захищати суверенітет і незалежність своєї держави.

За матеріалами: Міноборони 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *