Діти з Донецька та області, які через події на сході України змушені були покинути власні домівки, перебувають у Ковелі в обласному санаторії матері і дитини “Турія”. До цього діти зі сходу України були на Закарпатті, також під опікою місцевих рятувальників.
Ці хлопчики та дівчатка — діти працівників регіонального управління ДСНС України у Донецькій області. У зв’язку з воєнними діями на сході України вони змушені були покинути свої домівки і з дозволу батьків переїхали до безпечних регіонів країни. Познайомилися вже в дорозі, де за ними наглядав офіцер-психолог. А першу тривалу зупинку зробили на Закарпатті.
На Волині дітей поселили в обласному санаторії матері і дитини “Турія” на околиці Ковеля. Шефство над групою взяли співробітники Ковельського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Волинській області. Гостям показали Музей пожежної справи, який діє в державній пожежно-рятувальній частині № 4 з охорони міста Ковеля. На згадку про зустріч дітям подарували “Абетку безпеки”. Запам’ятається дітям і екскурсія до музею-садиби Лесі Українки в Колодяжному.

Скільки часу переселенцям доведеться перебувати в Ковелі — ще невідомо. Однак місцеві рятувальники запевнили: зроблять усе можливе, аби діти не нудьгували і повернулися додому з найкращими враженнями про Волинь.

Окрім організації дозвілля дітей, ковельські рятувальники допоможуть їм з харчами та предметами особистої гігієни. Не зайвою буде й психологічна підтримка.

За матеріалами www.volynnews.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу