Американський студент Джессі Грейнджер, щоб оплатити своє навчання в університеті, виставив на продаж листа, отриманого від президента США Барака Обами.
Як передає New York Post, ще в 2011 році Грейнджер написав листа Обамі, в якому розповів про своє життя. За словами юнака, в 13 років він залишився сиротою після смерті прийомної матері. Протягом чотирьох років Грейнджер змінив кілька прийомних сімей і, втомившись жити серед алкоголіків, наркоманів, бездомних і постійного насильства, вирішив почати своє власне життя, щоб не стати таким же, як навколишні.
«У день, коли мені виповнилося 17 років, я вийшов з дому з сумкою, в якій було кілька книг, одяг і Біблія моєї матері, і поїхав у подорож, яка назавжди змінила моє життя», – написав Грейнджер Обамі.
Юнакові пощастило потрапити в хорошу сім’ю в Південній Кароліні, завдяки чому він закінчив коледж. Однак коли Грейнджера прийняли до університету, постало питання про оплату навчання, на яку бракувало 10 тисяч доларів.
У своєму листі студент попросив президента допомогти здійснити його мрію. Президент у відповідь подякував Грейнджеру за звернення. «Краща порада, яку я можу дати тобі, – це закінчити освіту. Я пишаюся тобою!»- написав Обама.
Тепер, три роки по тому, щоб покрити всі витрати на навчання, Грейнджер вирішив продати листа за 9,5 тисячі доларів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу