Учора, 28 липня, 61 дитина та працівники Луганського будинку дитини, звільнені з полону терористів,  прибули до Харківської області. Тут  малюків розселять по дитячих спеціалізованих закладах, – повідомляє сайт Міністерства охорони здоров’я.

Як відомо, 26 липня група терористів з так званої ЛНР  викрала вихованців луганського дитбудинку, серед них 16 – до року, й без відповідних дозвільних документів двома автобусами вивезла їх до Російської Федерації. Серед заручників також опинились 19 співробітників інтернату, зокрема й головний лікар.

Звільнення громадян України стало можливим завдяки злагодженій співпраці МОЗ України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби та МЗС України.

Крім того, МОЗ України спільно з Донецькою облдержадміністрацією, не чекаючи ускладнення ситуації, спрацювали на упередження й організували евакуацію із зони бойових дій малюків і персоналу донецьких дитбудинків.

28 липня 2014 року 81 дитина, серед яких 20 малюків до 1 року, та медичний персонал Донецького обласного будинку дитини та Донецького міського будинку дитини у супроводі медичного персоналу було перевезено до Маріуполя.  Малюків буде розміщено в закладах охорони здоров’я міста, де вони перебуватимуть під постійним медичним наглядом, інформує прес-служба МОЗ України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу