737 заяв подано до Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу при НТУ «ХПІ». Додатково 40 заяв подали випускники 11 класів шкіл. Вони планують вступити до коледжу на другий курс. Цьогорічна кількість абітурієнтів коледжу стала рекордною, адже, порівняно з минулими роками, вона зросла майже вдвічі.

Вступників відбирають на конкурсній основі: з огляду на шкільний атестат і результати вступних іспитів. До 11 серпня буде відомо, хто зарахований на бюджет, а до 18 – на контракт.

За словами директора ХКТК НТУ «ХПІ» Едуарда Рубіна, таким успіхом заклад завдячує престижним напрямам підготовки, а також активній взаємодії з приватними бізнес-компаніями, що дає його студентам успішно поєднувати навчання та роботу за фахом. Крім цього, після закінчення коледжу випускники можуть продовжити навчання в НТУ «ХПІ» одразу з другого чи третього курсу.

Цього року ліцензійний обсяг підготовки студентів у коледжі становить 250 місць, із яких 125 – бюджетних. Отже, конкурс становить 2,3 особи на одне бюджетне місце.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу