Дитяча несподіванка - садок навколо дерева - 15 Ring Around Tree FujiДитячі садки бувають різними – великі і маленькі, нові і не дуже, санаторні та звичайного типу. А ось приклад одного незвичайного дитячого садка.
Дитячий садок у Токіо –  ігрові майданчики цього садка розташовуються навколо стовбура великого дерева – дзелькви, вони займають кілька ярусів. Один з ураганів (тайфуни та урагани, до речі, доволі часті гості на японських островах) покалічив старе дерево, зламавши його мало не на навпіл. Але японці дбайливо ставляться до природи і дуже раціонально планують середовище проживання. Дерево вирішили  зберегти. І не просто зберегти, а ще й захистити  від можливих небезпек із користю для жителів району.
Одна архітектурна фірма запропонувала свій варіант вирішення цієї проблеми – побудувати навколо дзелькви легку конструкцію у кілька ярусів, із системою поливу. У місцевій управі з ідеєю погодилися і вирішили розташувати в цьому місці такий  необхідний району дитячий садок.

Дитяча несподіванка - садок навколо дерева - 1 Ring Around Tree FujiДитяча несподіванка - садок навколо дерева - 14 Ring Around Tree Fuji1

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *