Зустріч двох міністрів освіти ? України та Росії ? минулого тижня відбулася в Міносвіти та науки. Дмитро Табачник і Дмитро Ліванов обговорювали питання міждержавного співробітництва у гуманітарній сфері. Підбили підсумки Програми російсько-української співпраці минулих двох років і затвердили роботу на два наступні – 2013-й та 2014-й.

Підкомітет з питань гуманітарного співробітництва визначився з планом дій щодо втілення проекту на законодавчому рівні. Крім того, обговорили як здобутки, так і недоліки, які планують найближчим часом усунути.

Засідання також відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов. Він назвав гуманітарну співпрацю двох держав фундаментом міцних перспективних відносин. Дмитро Ліванов відзначив дворічну освітянську програму співпробітництва України та Росії як  дуже успішну та багатообіцяючу. В Україні її теж сприйняли на «ура»: за словами Дмитро Табачника,  з’явилися низка ініціатив громадськості на підтримку роботи двох міністерств.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу