Міністерство соціальної політики України знаходить додаткові можливості для організації дитячого відпочинку та оздоровлення. Зокрема, 4 серпня вже четверта група дітей вирушить на відпочинок до Республіки Польща. Це 25 дітей, батьки яких постраждали під час подій на Майдані, або є учасниками антитерористичної операції.

Поїздку до Польщі організовано Мінсоцполітики спільно з благодійною організацією “Пам’яті пожежних Чорнобиля” та громадською організацією “Ротарі Клуб “Київ”. Наразі здійснюється робота з оформлення необхідних дозвільних документів для виїзду дітей на відпочинок.

Раніше на запрошення польської сторони та за сприяння Мінсоцполітики на відпочинок до Республіки Польща було направлено три групи дітей. Зокрема, 14 липня до Польщі вже поїхали 42 дитини, сім’ї яких постраждали під час подій на Майдані, та 42 дитини з сімей військовослужбовців, які виїхали з території Криму на материкову частину України. Їх повернення планується 31 липня.

Ще 44 дитини з Волинської області, батьки яких також постраждали під час лютневих подій на Майдані, на запрошення Громадського комітету “Разом з Україною” з м. Бартошиці Вармінсько-Мазурського воєводства та за сприяння Дитячого фонду України спільно з Волинською обласною державною адміністрацією отримали змогу оздоровлюватися в Польщі з 18 липня по 2 серпня цього року.

Крім того, 15 липня  Мінсоцполітики спільно із Дитячим фондом України направило на відпочинок до Республіки Польща ще одну групу дітей із сімей, батьки яких постраждали під час подій на Майдані, дітей-переселенців з АР Крим і східних областей. Загалом 50 осіб. Як і планувалося, 28 липня усі вони благополучно повернулися на батьківщину.

Міністерство соціальної політики висловлює подяку Республіці Польща за відпочинок дітей, який було організовано найкращим чином.

За матеріалами www.mlsp.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу