0 449
Дітям із девіантною поведінкою допоможуть реалізуватись у житті 6 Липня, 2012 Педагогічна Преса

5 липня 2012 року відбулося засідання координаційної групи у рамках проекту «Створення передумов для реформування закладів соціальної реабілітації для неповнолітніх правопорушників, які не досягли віку кримінальної відповідальності в Україні».

У заході взяли участь представники Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, Нідерландської секції міжнародної організації «Міжнародний захист дітей», Всеукраїнської Фундації «Захист Прав Дітей».

Мета зустрічі – обговорення результатів проведеного моніторингу аналізу вітчизняного законодавства щодо захисту прав дітей, які потребують особливих умов виховання, та розроблення рекомендацій щодо його вдосконалення.

Також презентовано роботу Центрів психолого-педагогічної реабілітації, створених на базі Єнакіївської, Комишуваської та Фонтанської шкіл соціальної реабілітації.

Мета створення центрів – забезпечення психолого-педагогічної корекції дітей  8 – 18 років зі стійкою протиправною поведінкою.

Щорічно в центрах отримують реабілітацію близько 300 дітей з девіантною поведінкою.

Досвід експериментальної діяльності зі створення центрів психолого-педагогічної реабілітації довів доцільність їх функціонування в системі освіти з огляду на те, що дитячий та підлітковий вік хронологічно збігається з періодом шкільного навчання, що визначає провідну діяльність дитини шкільного віку – навчальну.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *