Перший етап Кубка України з автомодельного спорту визначив переможців - dfggНайсильніші спортсмени-автомобілісти виборюватимуть перемогу у фінальному етапі Кубка України з автомодельного спорту (радіокеровані моделі, класи позашляховиків), що відбудеться в Одесі 13 – 19 серпня.

А перший етап змагань тривав із 25 по 27 липня в Миколаєві. Чималі зусилля для проведення заходу в складних умовах доклали Українська Федерація автомодельного спорту, Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, спортсмени міста Миколаєва, з огляду на те, що діти –  наша надія та наше майбутнє – не мають бути залишені без уваги у скрутні часи, що їх переживає наша держава.

Усього у заході взяли участь 49 учасників із 80 моделями, серед яких дві третини – це вихованці автомодельних гуртків позашкільних навчальних закладів України. Учасниками змагань стали представники з Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Хмельницької областей, АР Крим та міста Києва.

У програмі заходу відбулись старти командної та особистої першості в шести класах моделей, а саме: Багі2WDСТ, Багі4WDСЕ, Багі10Е, Багі1/8, Багі1/8Е та Шорт-Корс.

Суддівство забезпечувала колегія під керівництвом судді національної категорії Федорова Дмитра Павловича (керівника автомодельного гуртка Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді), старшого хронометриста Ноги М. С. (м. Київ), та головного секретаря Качура В. В. (м. Київ).

Змагання проходили за екстремальних умов – температура повітря перевищувала +37 С. Це було дуже суворе випробування як для учасників змагань, так і для їхньої техніки.

За рішенням головної суддівської колегії перемогла команда міста Києва, що повністю складалася з вихованців автомодельного гуртка Українського державного центру позашкільної освіти, друге місце посіла команда Дніпропетровської області, третє – команда Одеської області.

В особистому заліку в різних класах моделей переможцями та призерами стали вихованці Українського державного центру позашкільної освіти, майстри спорту України Костенко Віталій та Федоренко Володимир, кандидати у майстри спорту Голубок Олексій і Мельник Петро. Усі переможці та призери змагань отримали дипломи відповідних ступенів Української федерації автомодельного спорту.