Сьогодні, в Музеї ідей у Львові презентують результати робочої групи щодо підвищення атрактивності львівських музеїв. Захід відбудеться в рамках ініціативи «Центр соціальних інновацій» Інституту міста і розпочнеться о 17.00.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Музей повинен виконувати місію не лише скарбниці культурних набутків, а й створити сприятливий клімат для пізнання історії та сучасності. Музей сучасності – це ще й комфортне місце, де можна повчитися, попрацювати, зустрітися спільнотою», – розповідає керівник програми аналізу та досліджень Інституту міста, організатор проекту Мар’яна Малачівська-Данчак.

Про те, як переформатувати музей відповідно до викликів і потреб суспільства, думали студенти європейських вишів. Протягом двох днів вони оцінювали якість сервісів музеїв і генерували ідеї, як можна їх покращити. Використовуючи методи «Дизайну мислення», дослідили, наскільки музеї Львова пристосовані для відвідувачів з різними потребами. У результаті цих досліджень та на основі власного досвіду учасники створили прототипні рішення щодо покращення сервісів. Ці рішення відкриті для обговорення і будуть представлені на презентації.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу