Спалах інфекції зафіксовано серед дітей, відпочиваючих з батьками на турецькому курорті Белек, повідомляє “РИА Новости” з посиланням на PR-директора туристичної компанії Tez Tour Марину Макаркову.

Повідомляється також, що невстановленою інфекцією заразилися 16 дітей, що проживають у готелі Sirene Belek Golf & Wellness. За попередніми даними, серед захворілих – 12 росіян. Діти перебувають у номерах на карантині, їх регулярно оглядають лікарі. У захворілих спостерігаються такі симптоми: підвищення температури, висип на обличчі й тілі, а також біль у горлі. Є припущення, що це — герпетична ангіна, а джерелом інфекції є хтось з росіян.

Коментуючи подію в Белеку, головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко припустив, що діти могли заразитися ротавірусною інфекцією. За його словами, випадки зараження цією інфекцією також зафіксовані серед туристів, відпочиваючих на курортах Болгарії. При цьому Онищенко наголосив, що робити остаточні висновки про захворювання можна буде тільки за результатами лабораторних досліджень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу