У Добропіллі  Донецької області  30-31 серпня відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «Твоя АРТериторія»!

Для участі у фестивалі необхідно до 15 серпня 2014 надати ескіз або фото своєї роботи (скульптура, арт-об’єкт або графіті), яку встановлять на одній із центральних вулиць міста. Переможцям відбіркового туру, яких буде від 3-х до 7-ми осіб, забезпечать проїзд (по Україні), проживання та харчування, а також необхідну допомогу в підборі матеріалів і створенні арт-об’єкта. Крім художників, у заходах фестивалю візьмуть участь і місцеві таланти – музиканти та співаки.

Фестиваль проводить громадська організація «Добропільський центр молоді “ДОБРО” спільно з відділом культури Добропільської міськради за фінансової підтримки представництва Фонду Генріха Бьолля в Україні.

Разом із директором бібліотеки Ладченко Оленою, була організована серія тренінгів і стажувань, реалізованих у рамках проекту громадської організації «ЕкоАрт». Також вагомий внесок зробив Інститут соціокультурного менеджменту, саме після їх дворічної «Школи громадської участі» на рівні міської влади було затверджено програму зі створення Центру міської активності. Зараз до Добропілля запрошують усіх творчих людей, щоб взяти участь і вдихнути нове життя у вулиці міста.

Координатор фестивалю Володимир Орос про безпеку: «В місті базується українська армія, поруч вільний залізничний вузол Красноармійська, тож, думаю, не виникне проблем ні з безпекою, ні з проїздом для учасників».

За матеріалами  cultprostir.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу