Військові навчальні заклади розпочали набір слухачів із військовослужбовців, поранених в АТО, - Валерій Гелетей - 105Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей дав доручення військовим навчальним закладам розпочати набір слухачів із числа військовослужбовців, які під час АТО отримали поранення, несумісні з подальшим проходженням військової служби. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Сьогодні на сході гартується не просто Українське Військо, сьогодні там, у боях, формується нова Українська Держава. Саме ці хлопці, які проливають власну кров, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України, мають невдовзі стати елітою не лише Збройних Сил, а й усієї системи державного управління.

Для цього за моїм дорученням військові навчальні заклади розпочали набір слухачів із загалу військовослужбовців, які в ході АТО отримали поранення, несумісні з подальшим проходженням військової служби. Ці хлопці здобудуть освіту, яка дасть їм змогу в майбутньому працювати на цивільних посадах у Міністерстві оборони та Збройних Силах України. Охочі зможуть залишитися на науковій і викладацькій роботі у військових навчальних закладах.

Можливість навчатися та вдосконалювати свій фаховий рівень також буде надана після завершення антитерористичної операції кожному з її учасників.”

Крім того, міністр оборони України переконаний, що для учасників АТО позаконкурсний набір треба впровадити  у навчальних закладах МВС, СБУ та інших вишах, що готують фахівців для усіх сфер державного управління.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *