Свою ювілейну зустріч випускники ЖДУ імені Івана Франка 1984 року організували в Західно-Казахстанській області не випадково, оскільки кістяк групи був із тодішньої Уральської області.

У 1984 році ЖДПІ (нині Житомирський державний університет імені Івана Франка) закінчили 18 випускників. На зустріч приїхали п’ятнадцятеро: з Павлодарської області – 3, Астани – 2, Алмати – 1, Кизилорди – 1, Актобе – 2, решта – уральці (двоє з Актобе і один з Астани – колишні уральські). Зустріч була добре підготовлена: офіційна частина була проведена спільно з обласним українським національно-культурним об’єднанням, де був присутній його керівник Тарасенко В.І. Для бенкету було орендовано величезний зал на весь вечір. Іногородніх «житомирян» на три доби поселили в орендований котедж, де в просторій вітальні вони пили чай, длилися спогадами. Уральці організували для гостей тригодинну прогулянку річкою Урал на теплоході.

На самому початку, коли хвилювання від перших зустрічей трохи вляглося, почався перегляд, як багато хто думав, слайд-шоу із студентських фотографій, але на екрані з відеопривітанням з’явився ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух. Потім було відеозвернення викладачів, які на початку 80-х років минулого століття викладали саме цій групі, зокрема виступили колишній декан Станіслав Пультер, викладачі Галина Соболевська, Галина Бондаренко, Володимир Шинкарук і Володимир Єршов. Поздоровлення так зворушили колишніх випускників, що вони насправді відчули себе частиною величезного студентського братства ЖДПІ-ЖДУ імені Івана Франка.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу