У спортивно-оздоровчому таборі «Смерічка» варять кашу в туристичних походах - 101 0123У мальовничому куточку Карпат у селі Микуличин знаходиться чарівна країна дитинства – спортивно-оздоровчий табір «Смерічка» на базі факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Табір має найвищий рейтинг в області та визнаний одним із кращих таборів України. «Смерічка» вирізняється зразковим порядком, дисципліною, згуртованістю дітей, насиченістю виховного процесу, залученням до національно-історичної спадщини і традицій українського народу.

За період відпочинкового сезону в таборі прийняли велику кількість дітей з усіх куточків нашої країни. «Сьогоднішня змінаУ спортивно-оздоровчому таборі «Смерічка» варять кашу в туристичних походах - 101 0096 «Літа-2014» для нас є особливою, бо вперше за 25 років існування табору тут одночасно відпочивають 300 дітей», – зазначає директор табору Микола Соя. Від початку сезону, станом на 3 серпня, в дитячому оздоровчому комплексі «Смерічка» відпочили 826 дітей.

У першу зміну 01.06-21.06 в таборі мали можливість оздоровитися 223 дітей. Це представники міст Києва, Одеси, Харкова, Краматорська, Слов’янська, Івано-Франківська,  Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Тернопільської, Львівської, Черкаської областей.

У спортивно-оздоровчому таборі «Смерічка» варять кашу в туристичних походах - 101 0072Упродовж другої зміни 22.06-12.07 в таборі побувало 311 дітей із Київської, Львівської, Тернопільської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Одеської, Черкаської, Івано-Франківської областей, а також із міст Києва, Херсона.

Від початку третього заїзду 14.07-03.08 до «Смерічки» завітали 292 діток із міст Києва, Одеси, Запоріжжя, також із Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Івано-Франківської, Черкаської областей.

 Остання зміна – четвертий заїзд – розпочався 4 серпня. Кожен день у таборі «Смерічка» не схожий на інші. Для втілення якісного відпочинку та оздоровлення дітей тут діють 4 проекти: патріотичного, спортивного, етнографічного та туристичного спрямування. Діти співають українських пісень, вивчають народні танці, влаштовують табірні олімпійські ігри, прибирають територію і разом варять кашу в туристичних походах.

Наталя Шотурма,

начальник відділу інформаційної діяльності

та зв’язків з громадськістю

ПНУ 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *