На Тернопільщині хочуть ввести шестиденку - urok u shkoliТернопільські школи цього навчального року працюватимуть за новим графіком. Замість п’яти навчальних днів у школярів їх буде шість. Зимові канікули подовжать, а червень стане робочим. Такі пропозиції щодо зміни структури навчального року Департамент освіти і науки Тернопільської ОДА уже направив до Міносвіти, – йдеться на офіційному порталі освітянського главку.

«Цьогорічна ситуація в країні та освіті, зокрема, ускладнена обмеженим постачанням природного газу. У департаменті вже напрацьовані пропозиції з ефективного та бережливого використання енергоресурсів», – пояснює рішення департаменту його керівник Любомир Крупа. За словами чиновника, для ефективної роботи  школи переведуть на шестиденку, скоригують графік позакласних заходів, роботу гуртків  і груп подовженого дня.

Однак на початок навчального року вимушені зміни не вплинуть. Урочиста лінійка, як і раніше, відбудеться 1 вересня, як цього вимагає Закон України “Про загальну середню освіту”. Дату завершення навчального року в ньому також вказана – не пізніше 1 липня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “На Тернопільщині хочуть ввести шестиденку”
  1. Якщо так, то з неділі по п’ятницю має бути навчання, а день суботній вихідний, як і написано в четвертій заповіді Закону Божого “Пам’ятай день суботній, щоб святити його”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *