За інформацією Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту, з 2 липня 2012 року розпочато доставку підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, виданих за держзамовленням.

Протягом тижня перевізником ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» доставлено близько півтора мільйона підручників для майбутніх першокласників до 7 областей України.

Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська та Хмельницька області першими отримали букварі, підручники з української мови, російської мови, математики, природознавства, основ здоров’я. Зазначені підручники доставлено до обласних книжкових баз.

Обласні книжкові бази належним чином підготовлені до прийому навчальної літератури: складські приміщення приведені у відповідність до вимог санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, а також забезпечені допоміжними засобами транспортування та оперативної вигрузки підручників.

Відповідальність за розвезення підручників у межах регіону покладено на обласні управління освіти і науки, яким ще в квітні доведено План завозу підручників. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту здійснює постійний контроль за доставкою підручників до загальноосвітніх навчальних закладів та попереджає про персональну відповідальність керівників регіональних управлінь освіти за організацію чіткої роботи з розподілу навчальної літератури та її своєчасну доставку до навчальних закладів регіону.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу