Група студентів американського університету Клемсона представила прототип власної конструкції, що отримав назву Deep Orange 4. Його серійна версія, на думку творців, могла б зацікавити любителів всешляховиків зі спортивним дизайном і підвищеною функціональністю.

Силует прототипу в результаті роботи студентів значно більше нагадує BMW X4, ніж X3, завдяки новій лінії даху, що спускається до задньої осі. 

 В університеті Клемсона зазначили, що проект був реалізований під наглядом фахівців баварського концерну, які контролювали хід споруди пікапа. Більше того, за завданням BMW робоча група студентів розробила ще й виробничий план, що передбачає можливість випуску близько 5000 подібних автомобілів на рік. Цікаво, що однією з основних умов завдання було збереження відносно невисокої ціни – вартість виробничої версії Deep Orange 4 не повинна, на думку BMW, перевищувати ціну звичайного X3 більше, ніж на 8000 доларів.

На думку студентів, модернізація однієї з конвеєрних ліній BMW для випуску оригінального пікапа коштуватиме концерну лише 10 млн доларів.

За матеріалами  auto.vesti.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу