Благодійну акцію ініціював радник міністра внутрішніх справ України, куратор спецпідрозділу Євген Дейдей. Дізнавшись, що в спецзакладі перебувають діти з Луганська та Краматорська, він разом із своїми бійцями, які виконували бойові завдання на території цих міст, вирішили провідати та підтримати малюків у складний для них час. Гості вручили дітлахам подарунки та поспілкувалися в дружній атмосфері.

Бійці з підрозділу МВС «Київ-1» після відвідин Будинку дитини вирушають на фронт (відео) - PM41image001

Як розповів головний лікар Ігор Титаренко, зараз у «Зеленому гаю» перебувають 136 дітей, із яких 40 – із Луганська та Краматорська, віком від 8 місяців до 4 років. Цсі вони наразі успішно пройшли процес реабілітації та почуваються в повній безпеці.

– Ми розуміємо, що діти із міст, де проходять бойові дії, потребують особливої підтримки, – зазначив радник міністра Євген Дейдей. – Рішення надати допомогу закладу, де зараз перебуває малеча, підтримали усі бійці підпорядкованого підрозділу. Адже ми твердо віримо в те, що діти – майбутнє нашої країни і їх треба берегти та захищати!

Бійці з підрозділу МВС «Київ-1» після відвідин Будинку дитини вирушають на фронт (відео) - PM630image002

Підтримавши ініціативу командира, 280 бійців «Київ-1» перевели з власних коштів на рахунок спеціалізованого Будинку дитини 20 тисяч гривень. Як запевнив головний лікар закладу, всі гроші будуть використані за призначенням і на користь дітей. Зокрема, зараз стоїть питання заміни опалювальної системи в приміщеннях, придбання необхідних засобів догляду тощо.

Бійці з підрозділу МВС «Київ-1» після відвідин Будинку дитини вирушають на фронт (відео) - PM166image003

Бійці спецпідрозділу «Київ-1» завітали до малюків не з порожніми руками. Вони привезли їм велику купу різнокольорових іграшок та розвиваючих ігор. Діти з величезною радістю приймали від гостей подарунки.

Бійці з підрозділу МВС «Київ-1» після відвідин Будинку дитини вирушають на фронт (відео) - PM723image004

Мужні чоловіки у формі не стримували емоцій і щиро спілкувалися із хлопчиками та дівчатками. На згадку про приємну подію дітлахи залюбки сфотографувалися зі сміливими воїнами.

Бійці з підрозділу МВС «Київ-1» після відвідин Будинку дитини вирушають на фронт (відео) - PM386image005

Після дружньої та теплої зустрічі бійці спецпідрозділу одразу вирушили до зони АТО, щоб взятися до виконання бойових завдань.

За матеріалами mvs.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *