Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов привітав юнацьку олімпійську збірну України, яка братиме участь у II літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні (Китай), які пройдуть з 16 по 28 серпня.

“Ви відчуєте емоції справжніх олімпійських змагань. Це драйв, який неможливо забути, який залишиться із вами назавжди, навіть у звичайному житті. Драйв змагання, роботи над собою, досягнення перемог”, – сказав Дмитро Булатов, виступаючи перед юними українськими олімпійцями.

Він також побажав українським олімпійцям щасливої спортивної долі. З перших літніх Юнацьких олімпійських ігор збірна України привезла 35 медалей. 9 спортсменів з юнацької збірної вже представляли Україну на Літній Олімпіаді у Лондоні в 2012 році.

Юнацька Олімпійська збірна України у Нанкіні буде представлена 58 спортсменами у 22 видах спорту з 20 регіонів України. Серед членів збірної є чемпіони світу – Ангеліна Бондаренко (бокс), Раміл Гаджиєв (бокс), Роберт Мартон (бокс), Антон Кузнєцов (сучасне п’ятиборство), Юлія Міюц (тхеквондо), чемпіони Європи – Софія Зенченко (важка атлетика), Павло Коростильов (стрільба кульова), Денис Вороновський (тхеквондо), Анжеліка Тетерич (велоспорт), а також призери світової та континентальної першостей.

Прес-служба Міністерства молоді та спорту України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу