Ректорат Національного університету «Острозька академія» виступив з ініціативою придбати для українських військових тепловізор.

Тепловізор, який придбали за кошти Міжнародного благодійного фонду «Відродження» Острозької академії, уже знаходиться в зоні АТО в розпорядженні військових 72-ї бригади неподалік Амвросіївки.

Нагадаємо, що цьогорічні випускники Національного університету «Острозька академія» зібрали кошти для закупівлі спорядження для української армії. Так університет закупив кевларові каски, біноклі, бронежилети п’ятого рівня захисту на 60 000 гривень.

Упродовж цього непростого періоду студенти й викладачі Острозької академії постійно підтримували українську армію і морально, і матеріально. Зокрема, 18 березня всі студенти й викладачі Острозької академії, зателефонувавши на мобільний номер «565», автоматично перерахували по п’ять гривень на підтримку Збройних Сил України. Також усі співробітники ВНЗ перерахували свій одноденний заробіток на допомогу українській армії.

Окрім цього, Національний університет «Острозька академія» перерахував 15 тис. гривень благодійній організації «Фонд відродження українського флоту» для допомоги військовослужбовцям частин і підрозділів Збройних Сил України у Криму. Це була ініціатива жінок університету, які запропонували переказати для ЗСУ в Криму всі кошти, що були призначені на святкування 8 Березня. Також профспілка університету переказала 10 тис.  грн на рахунок Товариства Червоного Хреста – допомогу постраждалим від збройного конфлікту в Луганській та Донецькій областях.

За інформацією НУ «Острозька академія»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу