Зустріч керівників країни та спортивної галузі з Юнацькою олімпійською збірною України -6 серпня в залі головного олімпійського навчально-спортивного центру країни «Конча-Заспа» відбулася робоча зустріч керівників країни і спортивної галузі з Юнацькою олімпійською збірною України, що незабаром представлятиме нашу країну на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх у китайському Нанкіні.

З 16 по 28 серпня на найпрестижнішому спортивному форумі понад 3500 юних атлетів віком від 14 до 18 років із понад 200 країн світу змагатимуться у 28 олімпійських видах спорту і розіграють 222 комплекти нагород. Серед них – 58 наших спортсменів із 20 регіонів України, які боротимуться у 22 видах спорту.

Привітати олімпійців і побажати їм успішного старту прийшли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, тимчасово повірений у справах Посольства Китайської Народної Республіки в Україні пан Чен Вей, голова Київської державної адміністрації, віце-президент НОК України Віталій Кличко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник і перший заступник КФВС МОН України Володимир Авраменко.

Під час урочистої зустрічі до молодих атлетів звернувся Сергій Бубка:  «Ми знаємо, що в Нанкіні на вас чекає дуже складне випробування та непроста боротьба, адже змагатимуться найкращі юні атлети планети. Пам’ятайте, що головним скарбом, який ви привезете з Нанкіна, стане безцінний досвід, нові знання та емоції, нові знайомства та друзі. Вся країна вболіватиме за вас. Сподіваємося, наша підтримка надихне кожного з вас на нові спортивні та життєві перемоги».

Слова привітання юним спортсменам були висловлені головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайлом Мельником і першим заступником КФВС МОН України Володимиром Авраменком. Також вони передали щиросердні вітання від міністра освіти та науки Сергія Квіта.

Зазначимо, що, окрім спортивних змагань, Юнацькі Олімпійські ігри в Нанкіні передбачають і розширену культурну та освітню програми, які мають на меті у цікавій формі розповісти учасникам про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя, донести необхідність боротьби з допінгом тощо.

Усі учасники Ігор зможуть відвідати майстер-класи уславлених олімпійців, отримати важливі знання щодо профілактики травматизму, здорового харчування, боротьби з допінгом, вміння спілкуватися із засобами масової інформації.

За інформацією комітету з фізичного виховання та спорту

МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *