Батько відправив дітей у космос (відео) - spaceshipwideКосмічний симулятор побудував своїм дітям житель США. У дитинстві багато хлопчиків уявляли себе відважними космонавтами, які мандрують нескінченним Всесвітом. Один сім’янин зі США вирішив допомогти двом своїм синам відчути себе справжніми астронавтами.

У Джеффа Хайсміта  руки  ростуть із правильного місця. Почалося все з того, що він побудував приголомшливо деталізований і реалістичний пульт управління космічними польотами NASA. Так, ви не помилилися: на основі звичайного письмового столу він створив пульт із купою кнопок, руків’їв і приладів, що мають вельми реалістичний вигляд.

Джефф проробив колосальну роботу: світлодіоди, перемикачі, табло, купа електроніки і десятки метрів електродроту, кропітка робота з трафаретами та наклейками на пульт – над усім цим чоловік пітнів, аби здійснити мрію своїх дітей. Але на досягнутому батько вирішив не зупинятися.

Одразу після закінчення робіт над центром управління польотами Джефф почав створювати безпосередньо космічний корабель. Його батько вирішив поєднати з дитячим ліжком, щоб заощадити місце в  кімнаті.

Джефф вирішив, що космічний корабель повинен бути максимально реалістичним, тому забезпечив його панеллю приладів із десятками різних перемикачів і лампочок, невеликим екраном, спеціальним джойстиком для управління і навіть повноцінним маніпулятором для виконання спеціальних операцій у відкритому космосі.

Для більшої реалістичності батько-винахідник вмонтував у ліжечко потужні динаміки. Під час запуску корабля на ці динаміки надходить гул двигунів, завдяки якому ліжечко сильно вібрує, імітуючи реальний зліт космічного апарату.

Тепер сини Джеффа можуть грати удвох: один знаходиться за пультом управління, а другий – всередині космічного корабля. Чудо-батько зробив своїх дітей по-справжньому щасливими. Та й що тут казати, якщо навіть деякі дорослі люди, напевно, захотіли б трохи погратися з такими іграшками.

  За матеріалами: makezine

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *