Українського професора забирають до Малайзії - 00030661 215x135Професора Бердянського державного педагогічного університету Віталія Межуєва вкотре запросили для читання курсу лекцій до Університету Малайзії штату Паханг й організації сумісних із БДПУ наукових досліджень.

Зазначимо, що Університет Малайзії штату Паханг (далі – УМП) є міжнародним університетом, у якому навчаються студенти з багатьох країн світу. Всі програми підготовки – бакалаврів, магістрів, PhD – мають міжнародну стандартизацію, а викладання здійснюється лише англійською мовою.

Це запрошення є визнанням високого рівня наукової на навчальної роботи, що здійснюється в БДПУ під керівництвом ректора Вікторії Зарви. Адміністрація УМП запропонувала Віталію Межуєву провести курси «Архітектура програмних систем» та «Методологія наукових досліджень» для магістрантів, а також «Формальні методи» для бакалаврів спеціальності програмна інженерія.

Популяризація наукової діяльності БДПУ здійснюється Віталієм Межуєвим також шляхом участі в міжнародних конференціях і семінарах східного регіону (Японія, Індія, Малайзія, Таїланд тощо). Крім того, професор провів чисельні презентації результатів наукової роботи БДПУ в багатьох університетах Малайзії, які зацікавили закордонних колег і дали змогу започаткувати такі сумісні міжнародні проекти:

· розробка TLA-моделей відмовостійких кібер-фізичних систем;

· розробка програмних засобів предметно-орієнтованих на математичне моделювання;

· оптимізація алгоритмів, призначених для пошуку нових лікарських препаратів, на архітектурі багатоядерних процесорів.

Наразі Віталій Межуєв готує науковий проект із моделювання метаматеріалів, що буде здійснюватися з залученням трьох сторін: Бердянського державного педагогічного університету, Університету Малайзії та Заслуженого Автономного Університету Пуебла (Мексика).

За матеріалами: Бердянський державний педагогічний університет

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *