Європейський інвестиційний банк дасть грошей університетам України - european investment bank building in luxembourg 0 1 iУчора, 11 серпня, заступник міністра освіти і науки Павло Полянський і представники Європейського інвестиційного банку обговорили умови фінансування спільно розробленого проекту для українських університетів в галузі енергозбереження.

Передбачається, що спершу до проекту будуть залучені 7 вищих навчальних закладів, що пройшли необхідні етапи підготовки і надали всі потрібні експертам Європейського інвестиційного банку показники. Інвестиції ЄІБ будуть залучені на перелаштування будівель в енергоефективні, а також – на реконструкцію і модернізацію науково-дослідних лабораторій, придбання наукового обладнання та реабілітацію університетських об’єктів.

На цьому етапі, аби розпочати реалізацію проекту, ще належить провести енергоаудит у залучених університетах.

Під час зустрічі сторони також обговорили можливість започаткування аналогічного проекту для професійно-технічних закладів. За словами представника Європейського інвестиційного банку Маріон Хьоніке, такий проект можна буде розпочати одразу після запуску вже розробленого для університетів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *