Акція "Збери дитину до школи" має допомогти багатодітним родинам та біженцям із зони АТО - ECIНаближається початок навчального року, і батькам, які переїхали із зони АТО, треба збирати дітей до школи. Більшість сімей-переселенців перебуває в скрутному матеріальному стані й не може самостійно забезпечити дітей усім необхідним.

Діти переселенців потребують не тільки фінансової допомоги. Багато хто відчуває сильне психологічне потрясіння у зв’язку з переїздом, багато дітей стали свідками жахливих подій. Нове місто, нові знайомі й друзі. Батьки, які займаються пошуком житла та роботи, зазвичай не мають можливості приділяти належну увагу дітям.

Зараз, коли українські батьки підуть збирати своїм школярам портфелі, в них буде можливість допомогти й іншим дітям, придбавши та передавши їм кілька зошитів і олівців.

Благодійна акція “Збери дитину до школи” започаткована для збору канцелярського приладдя дітям із багатодітних родин і дітям біженців із зони АТО, – про це повідомляє Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Дітям знадобляться: канцтовари (зошити, письмове приладдя, все для малювання); ранці, портфелі, сумки для спортивної форми; одяг і взуття. 

Щоб передати допомогу, телефонуйте за номерами: (093)147-56-92, 067-22-44-854.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *