10 років за "липове" свідоцтво слюсаря - 1349860103Працівники відділу по боротьбі з економічною злочинністю Дніпропетровського міського управління міліції затримали «на гарячому» на отриманні хабара заступника директора з навчальної роботи державного професійно-технічного закладу освіти та майстра з токарного виробництва цього ж закладу.

Жінки, використовуючи своє службове становище, вимагали та отримали хабар по 3 тис. гривень від двох тимчасово непрацюючих місцевих жителів 19 і 26 років. У таку суму вони оцінили видачу свідоцтва про проходження навчання, якого чоловіки фактично не проходили, та присвоєння освітньо-професійної кваліфікації «Слюсар із ремонту автомобілів 3-го розряду» з додатком до нього.

Отримані гроші вилучили як речовий доказ.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), що карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, із конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

За матеріалами: ГУМВС України в Дніпропетровській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *