10-річна дівчинка стала акушеркою для своєї мами -Безпрецедентний випадок стався тиждень тому в Ізраїлі: 10-річна Ширан Туфхі самостійно прийняла пологи у своєї мами. Зранку Іланіт, мама Ширан, яка була на дев’ятому місяці вагітності, відчула біль у животі. Жінка покликала доньку на допомогу і вони зрозуміли, що добратися до лікарні вони вже не встигнуть – народжувати прийдеться тут і одразу.

Ширан поклала матір якомога зручніше, і побачила, що голівка дитини вже вийшла. Вона залишалася з Іланіт увесь час, поки маля не з’явилося на світ, і допомогла витягти його.

Після цього дівчинка загорнула немовля, яке ще було прикріплене пуповиною до плаценти, у рушник і викликала швидку. Породіллю й маля відвезли в лікарню “Каплан” у Реховоті. За словами лікарів, з дитиною все в порядку. Співробітники пологового відділення дивуються холоднокровності десятирічної дівчинки і не пригадують таких випадків.

“Я не знаю, як я це зробила, але я зробила”, – каже сама Ширан. Вона зізнається, що поки не знає, чи хоче вона в майбутньому стати акушеркою, однак запам’ятає цей момент на все життя.

За матеріалами telenews.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *