Юні автомоделісти змагалися на найкращому кордодромі Європи - 34558З 28 червня до 3 липня за сприяння Українським державним центром позашкільної освіти у м. Стрий Львівської області на базі Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Стрийської станції юних техніків проведено профільну зміну та відпочинок юних автомоделістів, в рамках якої відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі).

У заході взяли учать 9 команд, які представили 111 кордових моделей в 11 класах. Загальна кількість – 78 учасників та 12 тренерів.

Змагання проходили на найкращому кордодромі Європи, яким опікується Стрийська міська станція юних техніків (директор – заслужений працівник освіти України, майстер спорту міжнародного класу Сафіяник Ігор Миколайович) і яка вже має досвід проведення чотирьох чемпіонатів та трьох Кубків Європи з кордових автомоделей.

         За рішенням головної суддівської колегії Відкритих змагань  переможцями стали команди:

–  Луганського обласного комунального центру науково-технічної творчості учнівської молоді (тренери Проскурін Роман Федорович та Голубенко Ігор Олександрович);

– Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (тренер Ткаченко Олександр Валентинович);

–   Христинівської районної станції юних техніків (тренер Лисенко Віктор Миколайович).

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Юні автомоделісти змагалися на найкращому кордодромі Європи - 5756

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *