16 – 17 серпня в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться Міжнародний фестиваль «Билини Древнього Києва IX-XI століть». Це найбільш масштабний захід реконструкції Древньої Русі часів раннього Середньовіччя у Східній Європі. Захід збере кілька сотень учасників – реконструкторів, ремісників, артистів – і тисячі глядачів з усієї Європи.

У програмі фестивалю: відтворення історичних боїв, богатирські забави, кінно-трюкове шоу, театралізовані постановки, ярмарок майстрів. Гості зможуть пограти в стародавні слов’янські ігри, долучитися до обрядів наших предків і ознайомитися з їхньою культурою.

У таборі реконструкторів буде детально відтворено побут мешканців Київської Русі у IX – XI століттях. Тут можна буде ознайомитися зі стародавніми ремеслами на майстер-класах із виготовлення музичних інструментів, гончарства, плетіння голкою, видування скляних намистин тощо.

Відбудеться також презентація унікальної колекції коней кращих світових історичних порід, зібраних у Княжій конюшні Древнього Києва. Відвідувачі дізнаються багато цікавих фактів про породистих коней і зможуть зробити оригінальну фотосесію з ними.

Працюватимуть дитячий майданчик, лучний тир, княжий монетний двір і середньовічна костюмерна.

Увечері в суботу, 16 серпня, гостей чекають масова нічна битва, вогняне шоу, святковий феєрверк та етнодискотека.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівського району Київської області.

Дістатися до парку можна маршрутними автобусами від ст. м. «Видубичі» або власним транспортом.

Парк відкритий з 10:00.

Початок програми – о 13:00.

Вартість вхідного квитка – 150 грн., для пенсіонерів – 75 грн.

Увага! Діти як дошкільного, так і шкільного віку відвідують фестиваль «Билини Древнього Києва ІХ-ХІ століть» безкоштовно.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу