Вибухотехніки навчають школярів знешкоджувати бомби - PM112image007На Чернігівщині працівники кримінальної міліції у справах дітей та вибухотехнічної служби відвідали оздоровчий санаторій для школярів.

У період літнього оздоровчого сезону на території Чернігівської області правоохоронці проводять загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи для дітей. Так, працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області спільно з міліцейськими вибухотехніками відвідали оздоровчий заклад  «Зелений гай».

Дітям цей день запам’ятається живим спілкування з правоохоронцями та позитивними емоціями. Першими розпочали свій виступ працівники кримінальної міліції у справах дітей – розробили та підготували інтерактивні ігри для підлітків, за допомогою яких міліціонери навчили малечу робити правильний вибір і не погоджуватись, наприклад,  на пропозиції старших товаришів спробувати алкоголь чи цигарки.

У свою чергу міліцейські вибухотехніки показали вихованцям закладу макети вибухових пристроїв сучасного виробництва і часів Великої Вітчизняної війни. Міліціонери розповіли дітлахам, що треба робити, якщо хтось із них виявить такий предмет на вулиці і чого не треба робити.

Вихованці закладу, затамувавши подих, спостерігали за знешкодженням муляжу умовної бомби. А потім школярі залюбки кинулися приміряти на себе спорядження вибухотехніка та фотографувалися в бронежелеті та касці.

За матеріалами: СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *