Вступників "Львівської політехники" здебільшого цікавлять комп'ютерні науки - jtyfУ Національному університеті “Львівська політехніка” відбулося засідання приймальної комісії. На ній підбили перші підсумки вступної кампанії-2014, де, зокрема, йшлося про результати зарахування абітурієнтів на державну форму навчання.

Як наголосив голова приймальної комісії, ректор університету професор Юрій Бобало, цьогоріч згідно із доведеним планом кількість зарахованих вступників за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів, які навчатимуться за бюджетні кошти, сягає 2 312. План виконаний із усіх 63 напрямів підготовки фахівців.

Тішить, що зросли прохідні бали з багатьох напрямів підготовки: 600 і більше конкурсних балів треба було набрати абітурієнтам, аби навчатися програмній інженерії, філології, журналістиці, музейній справі та охороні пам’яток історії та культури тощо. Значною популярністю серед вступників користувалися комп’ютерні науки: на цей напрям підготовки надійшла рекордна кількість заяв — понад 2 300 при загальному ліцензованому обсязі набору 300. Традиційно значне зацікавлення в абітурієнтів викликають архітектура, дизайн і реставрація творів мистецтва.

Цього року кількість поданих заяв на вступ до “Львівської політехніки” теж сягнула максимуму — понад 54 тисячі за всіма напрямами підготовки. За цим показником університет твердо утримує третє місце серед ВНЗ України.

Днями в університеті підіб’ють підсумки зарахування вступників на комерційну форму навчання. Примітно, що з багатьох напрямів підготовки тут теж відбудеться конкурсне випробування. Загалом політехнічну родину наступного навчального року поповнять понад 7 400 студентів.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *