0 322
Про старт нової української школи, тендери і фахову пресу 6 Липня, 2012 Педагогічна Преса

На нараді в МОНмолодьспорту протягом чотирьох годин начальники управлінь освіти обласних центрів України говорили про підготовку до нового навчального року. Заступник міністра Борис Жебровський, який головував на нараді, окреслив завдання міністерства, а також поставив чимало запитань, наприклад, де підробляють учителі або чи знають керівники кількість сімей, у яких є комп’ютер. Як зазначив Борис Михайлович, для української освіти це особливий початок нового навчального року, бо по суті це старт нової української школи.

Найжвавіші дискусії викликали, як завжди, процедури проведення тендерних закупівель, а емоції – згадка про Національний кубок шкільного футболу Євро-2012.

Крім того, учасникам було запропоновано написати… контрольну роботу. За десять хвилин начальники управлінь мали написати десятку, на їхню думку, найгостріших проблем в освіті. Потім кожен поділився з колегами здобутками, адже в кожній області є свої «фішки» – у когось найбільша кількість дитсадків і шкіл-новобудов, у когось – використання ІКТ тощо.

Директор ДІВП «Педагогічна преса» Олександр Овчар презентував учасникам наради газети і журнали видавництва, зокрема найновіше видання – журнал «Перша вчителька», а також ознайомив з можливостями, які дає освітянам і портал pedpresa.com.

Дмитро Шулікін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *