Правоохоронці виховують дітей працею - PM90image003Працівники Коростенського міського відділу міліції, організовуючи під час літніх канікул дозвілля підшефних дітей, запропонували охочим відвідати потужні підприємства м. Коростеня. Знайомство з новими професіями та людьми-трударями, на думку правоохоронців, позитивно впливає на свідомість і загалом світогляд юні.

Незвична екскурсія в супроводі шефів-міліціонерів розпочалася з відвідування музею Локомотивного депо. Тут школярам розповіли про початок створення та розвитку залізничного транспорту в місті. З неприхованою цікавістю діти слухали розповідь екскурсовода музею про видатних людей, які у різні часи працювали на залізниці. Також гості мали можливість роздивитись рідкісні експонати та предмети, архівні фотографії відомих машиністів.

Наступним об’єктом знайомства став потужний завод залізобетонних виробів. Серед його продукції – шпали для залізничних колій, блоки для пасажирських платформ та інше.

– Побачити на власні очі, де і як створюють ті чи інші матеріальні цінності, відчути робочий ритм підприємства та відповідальність за справу, яку робиш, – такий досвід і такі відчуття, сподіваємось, допоможуть підліткам у власному самоусвідомленні та життєвому ствердженні, – прокоментував начальник Коростенського МВ УМВС Віктор Калітка.

– Мені дуже сподобалась екскурсія, – ділиться враженнями Олександр, учень Горщиківської загальноосвітньої школи. – Нам сьогодні розповіли багато цікавого та корисного, я вражений побаченим.

– Організовуючи цю подорож, ми мали на меті допомогти хлопчакам визначитись, знайти собі справу по душі: чи то інженера, механіка, залізничника або й правоохоронця, – розповіла начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Коростенського МВ Діана Бобровнік. – Адже багато в чому саме фах визначає в майбутньому і рівень достатку, і самореалізацію людини в житті. Що раніше підлітки це усвідомлять, то успішнішими стануть.

Наостанок правоохоронці пообіцяли дітлахам, що у них є ще цікаві ідеї для нових зустрічей.

За матеріалами: Коростенський МВ УМВС України в Житомирській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *