€ 500 кожному користувачу Facebook вимагає студент - 20 1Студент з Австрії Макс Шремс подав до суду Відня позов проти Facebook. 26-річний парубок звинувачує компанію в тому, що вона порушує приватність особистих даних її користувачів. Шремс закликав і інших поціновувачів соцмереж приєднатися до його позову і навіть не очікував, що величезна кількість людей відгукнеться на його заклик. На сьогодні понад 17 000 осіб долучились до його ініціативи.

Більшість тих людей, які підтримали Макса Шремса, живуть у Європі, багато з них не обмежилися моральною підтримкою, а й також надали фінансову допомогу.

Австрієць вимагає від соцмережі компенсацію для кожного її користувача, вона має становити 500 євро на людину. Активіст звинувачує Facebook у тому, що вона всіляко допомагає американському Агентству Національної Безпеки. Крім цього, соцмережа не протидіє програмі PRISM, спрямованій на стеження за інтернет-користувачами і реалізованій АНБ США.

Усі охочі, які хочуть долучитись до позову, можуть це зробити на сайті fbclaim.com, для цього необхідно використовувати свої реєстраційні дані в цій соцмережі. До речі, представники Facebook досі ніяк не прокоментували цю ситуацію.

За матеріалами: CyberSecurity

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *