Комітет із питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендує парламенту відхилити законопроект  (реєстр. № 4073а) про державну допомогу постраждалим у районі проведення антитерористичної операції, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Хоча законодавча ініціатива щодо необхідності соціального захисту громадян, які постраждали в районі проведення антитерористичної операції, є важливою, проте, на думку членів комітету, в законопроекті немає конкретного механізму призначення та здійснення державної допомоги постраждалим, зокрема, переліку установ, які мають опікуватися питаннями виплати допомоги, терміну виплат тощо.

Комітет вважає, що без урегулювання конкретного порядку надання допомоги всі передбачені в законопроекті заходи соціального характеру для постраждалих у районі проведення антитерористичної операції залишаться нереалізованими.

Комітет також вирішив звернутися до Кабінету Міністрів щодо невідкладного внесення на розгляд парламенту урядового законопроекту про державну допомогу постраждалим у районі проведення антитерористичної операції.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу