Про те, як і коли розпочнеться цьогорічний навчальний рік на Донбасі, сьогодні, 15 серпня, говорили в Міністерстві освіти і науки України. Тут очільник відомства Сергій Квіт зустрівся з пресою, щоб оприлюднити низку рішень про освітянську долю школярів і студентів із зони АТО.

Більшість навчальних закладів Донеччини та Луганщини почне працювати вже 1 вересня. Однак у регіонах, контрольованих сепаратистами, про уроки та пари навіть мови бути не може, – каже міністр.

Для тих, хто виїхав до інших областей, організували спрощену процедуру переведення: до шкіл і дитсадків дітей зараховуватимуть за заявою батьків, до ВНЗ потрапити можна на загальних підставах. До речі, студентам, які не встигли це зробити, МОН пропонує відвідувати «чужі» виші у якості вільного слухача терміном на один семестр.

Старт навчання в деяких населених пунктах поки переносять на невизначений час ще й тому, що значна частина НЗ потребує капітального ремонту. Тільки на Донеччині під обстріл агресора потрапили 97 шкіл, 41 дитячий садочок, 12 ПТО і 15 вишів. У Луганській області, наприклад, необхідно повністю відновлювати Лутугінську гімназію, яку було вщент зруйновано.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *