Батьків навчать бути реабілітологами своїх особливих дітей - i 23З 18 до 26 серпня 2014 року департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації разом із підприємством громадської організації інвалідів «Літопис» у м. Миколаєві та Миколаївській області (м. Нова Одеса, м. Вознесенськ, м. Первомайськ, м. Южноукраїнськ, м. Очаків, смт Баштанка, смт Новий Буг) впроваджує проект «Батьки – найкращі реабілітологи особливої дитини», а саме проводить Всеукраїнський семінар «Сімейний супровід дітей з порушеннями опорно-рухового апарату в умовах інклюзивної форми навчання».

У семінарі беруть участь батьки дітей з інвалідністю, практичні психологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вихователі, зацікавлені особи у навчанні дітей з особливими потребами.

Програмою семінару передбачені обговорення права на освіту дітей з особливими потребами, батьківської компетентності, відносин між батьками дитини з інвалідністю та спеціалістами, презентації підручника-зошита-тренажера «Графо-моторні навички», ігрова терапія та музична гімнастика.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *