Дві бронзи вибороли студенти за греблю на байдарках і каное - 00030694 215x13514-17 серпня в Мінську (Республіка Білорусь) відбувся VI чемпіонат світу серед студентів – з веслування на байдарках і каное.

Участь у світовій студентській першості взяли близько 250 студентів-спортсменів. Львівщина делегувала до складу збірної України двох представників Львівського державного університету фізичної культури – Віталія Покотила та Володимира Бородулька, які тренуються на веслувально-спортивній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України.

Студенти Львівського університету фізичної культури Віталій Покотило та Володимир Бородулько разом зі своїми колегами Артемом Баландіним і Дмитром Загнієм у каное-четвірці принесли дві бронзові нагороди до скарбнички нашої збірної, посівши треті місця на дистанціях 1 000 метрів та 500 метрів.

За матеріалами: Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *