Про доступність і якість загальної середньої освіти в Україні та роботу галузевого міністерства 23 жовтня у Верховній Раді говорив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. Також він порушив питання концепції профільного навчання, яке вважають черговим орієнтиром модернізації старшої школи, та зазначив, що якість неможлива без розвитку дошкілля.

Участь в обговоренні нагальних питань на парламентських слуханнях «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення» взяли народні депутати, керівники центральних і місцевих органів виконавчої влади, голови профільних комісій, директори департаментів освіти і науки, молоді та спорту, начальники управлінь, учителі, ректори ВНЗ, науковці, громадськість і ЗМІ. Вони відзначали досягнення освітньої галузі й висували пропозиції щодо вдосконалення роботи профільного міністерства.

Наостанок Дмитро Табачник відповів на низку гострих запитань щодо підручникотворення і оплати праці освітян, вивчення іноземної мови у школі і батьківських фондів тощо. Міністр освіти і науки України подякував за жорстку критику, адже, як вважає  Дмитро Володимирович, саме вона мотивує працювати ще продуктивніше.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу