Дніпропетровським школярам пропонують здобувати знання 6 днів на тиждень - photoУже з 1 вересня школам Дніпропетровщини пропонуватимуть перейти на шестиденний графік навчання. Нововведення планують запровадити лише для учнів 5 – 11 класів і лише протягом першого навчального семестру. Найближчим часом з’явиться лист-рекомендація з цього питання. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

«Перехід на шестиденне навчання є рекомендацією для навчальних закладів нашої області. У нас є дані, що цього року ліміт газу скорочено на 24 %. Основна мета, яку ми ставимо перед собою, – забезпечити дітей належними умовами для навчання. Зокрема, це стосується температурного режиму в приміщеннях шкільних кабінетів», – наголосив Олександр Демчик.

За його інформацією, школярі початкових класів продовжать навчатися за звичною п’ятиденною системою. Навчальна програма в 1 – 4 класах дає можливість корегування без відвідування школи по суботах.

Водночас осінні канікули буде збільшено на 5 днів. Вони триватимуть із 27 жовтня по 9 листопада 2014 року. Весняні ж подовжать на 10 днів – з 9 по 29 березня 2015 року. Період зимових канікул залишать без змін.

Олександр Демчик також повідомив, що є навчальні заклади на окремих територіях, які зможуть забезпечити стабільний і необхідний рівень опалення. Це дасть можливість уникнути переходу на «шестиденку».

За матеріалами: Дніпропетровська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *