Нову аграрну спеціальність здобуватимуть студенти Дніпропетровщини та Києва - 1364554912 428025 35У новому навчальному році студенти, які розпочнуть навчання на магістратурі у Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті, зможуть навчатися за спеціальністю «Менеджмент кооперативів». Навчальна програма буде доступна лише для студентів Дніпропетровщини та Києва. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Менеджмент кооперативів» у виші вивчатимуть у рамках спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». Відомо, що викладати дисципліну троє учасників Канадського кооперативного зернового тренінг-проекту. Планується, що до лекційних матеріалів курсу увійдуть напрацювання фахівців зернового проекту.

«Важливо досліджувати трансформації кооперативного руху, адже ця формула залишається актуальною економічною та соціальною моделлю для фермерів. Мета навчального курсу – ознайомити майбутніх фахівців із сучасними проблемами дрібних та великих кооперативів. Використання канадського досвіду може допомогти підтримувати та розвивати сільськогосподарські об’єднання України в майбутньому», – зазначив професор інституту кооперативних досліджень та освіти IRECUS при Університеті Шербрук (Канада) Мішель Ляфльор.

У рамках навчання студентам запропонують прослухати лекції від професорів Канадського університету Шербрук (Канада). Крім того, молоді фахівці зможуть взяти участь у спільних наукових дослідженнях розвитку кооперативного руху України.

Нагадаємо, що з 18 серпня 2014 року на Дніпропетровщині триває п’ятиденний тренінг Канадського кооперативного зернового проекту. У лекційних заняттях беруть участь 20 фахівців з семи областей України. Дніпропетровщину представляють восьмеро експертів. Зокрема, це провідні науковці Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, а також молоді вчені області.

За матеріалами: Дніпропетровська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *