Студенти навчать владу економити - 2014 05 05 13992914548376802Університет Нью-Хейвена (University of New Haven) отримав грант на навчання представників муніципалітетів міст штату Коннектикут розумного використання електроенергії.

Корисні знання муніципальній владі Вудбріджа, Істона, Норт-Хейвена, Вест-Хейвена, Бріджпорта та інших міст даватимуть  студенти інженерних спеціальностей.

Керівник проекту, старший викладач університету і фахівець у галузі індустріальної і системної інженерії Емі Томпсон розповідає: «Ще нещодавно найбільш фінансово витратними елементами виробництва були видатки на необхідні матеріали та оплату праці. Сьогодні ж чаша терезів переважила в бік споживання енергії. Йдеться не тільки про промислове виробництво: навіть установи сфери обслуговування та некомерційні організації мають чого повчитися в сенсі економного витрачання електроенергії».

Томпсон сподівається, що ця програма не тільки допоможе муніципальній владі скоротити витрати на електроенергію, а й дасть студентам-інженерам можливість отримати безцінний досвід і зробити життя навколо себе трохи кращим.

За матеріалами: Studyamerica

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *