Патріотично-вишкільний табір проведе військово-практичні навчання з участю Академії сухопутних військ - cisaДо Дня Національного Прапору і до Дня Незалежності України на Львівщині відбудеться фестиваль «Зашків – земля героїв». Він проходитиме 22 – 23 серпня на малій Батьківщині Євгена Коновальця – в селі Зашків – у форматі патріотично-вишкільного табору.

Серед запланованих заходів – військово-практичні навчання з участю Академії сухопутних військ, навчання з надання першої медичної допомоги від служби медицини катастроф, велопробіг «Від Степана до Євгена». Також у програмі – силові змагання, реконструкція бою, присвячена 100-річчю заснування Корпусу Січових стрільців, і патріотична пісня.

Крім того, на фестиваль завітають гурти «Цвіт життя», «Широкий Лан», «Залізний Хрест», «Джалапіта», «Друже Музико», Десенс і Сергій Василюк (Тінь Сонця).

Нагадаємо, дев’ятий фестиваль «Зашків – земля героїв» мав відбутися 28 – 29 червня. Однак оргкомітет із підготовки фестивалю вирішив перенести фестиваль у зв’язку із політичною ситуацією в державі та загибеллю українських військових.

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини

Департаменту освіти і науки ЛОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *