Поновлення мережі дитячих садків – одна з найбільш нагальних проблем, що потребує розв’язання в рамках програми «Народний бюджет» протягом наступних років, на що будуть спрямовані значні суми коштів. Про це 5 липня під час робочої поїздки до Біляївського району Одеської області повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

Він зазначив, що протягом останніх двох років обласна влада фінансувала переважно проведення капітальних ремонтів, реконструкцію та будівництво сільських шкіл, а в наступні роки акцент буде зроблено на будівництві дитячих садків: «У 2011 – 2012 роках в Одеській області будується 15 нових шкіл, проведено ремонт в більш ніж 250 школах. При цьому цього року ми будуємо всього лише близько 5 – 6 нових дитячих садків. У наступному році ми зробимо акцент на будівництві дитячих садків. Це дуже важливо для жителів регіону і цього вимагає від нас Президент Україні Віктор Янукович», – наголосив Едуард Матвійчук.

Едуард Матвійчук проінспектував будівництво нового дитячого садка в місті Біляївка.

Колишня будівля казарми, місцевої військової частини, зараз перебудовується на дитячий садок із загальною площею приміщень більше ніж  2000 квадратних метрів. Вже навесні наступного року новий дитячий садок зможе розкрити свої двері та прийняти близько 150 дітей. Крім  дитячого садка на облаштованій території, а це 3,4 гектара, розташовуватиметься спортивний оздоровчий комплекс.

У рамках соціально-економічної програми «Народний бюджет» відремонтовано дитячий садок № 140 “Теремок” в Київському районі Одеси, а також в селі Чернече Балтського району Одеської області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу